Fenerbahçe’den İtalya çıkarması! İşte bonservis bedeli

Milan, Boşnak orta saha oyuncusunu artık tamamen gözden çıkardı. Yerine alınacak muhtemel isimler de belirlendi. İtalyan devi, Boca Juniors’lı Ezequiel Fernandez ile Schalke forması giyen Assan Ouedraogo için girişimlere başladı. Ancak Kırımızı-Siyahlılar’ın bu bölgeye transfer yapması için önce Krunic’i satması gerekiyor. Bu nedenle Milan, Fenerbahçe’nin bir an önce masaya oturmasını umuyor.

BRANCO’DAN İTALYA ÇIKARMASI
İtalyanlar bu konuda fazla beklemeyecek gibi görünüyor. Sarı-Lacivertliler’in sportif direktörü Mario Branco, 30 yaşındaki yıldız için önümüzdeki hafta Milano’ya gitmeye hazırlanıyor. Yönetim hem Krunic ile prensip anlaşmasına vardığı hem de oyuncuya şu ana kadar başka bir talip çıkmadığı için pazarlıklarda elinin daha güçlü olduğuna inanıyor.

TRANSFERE BÜTÇE YARATILACAK
Öte yandan Milan da yeni transfere bütçe yaratmak adına bir an önce Boşnak futbolcuyla yolları ayırmak istiyor. Mario Branco’nun başlatacağı pazarlıklar ileri bir aşamaya geldikten sonra devreye yönetici Selahattin Baki’nin gireceği öğrenildi.

Baki, transfere son nokta koyulacağı zaman İtalya’ya giderek işi bitirecek. Devreye başka bir takım girmemesi halinde Sarı-Lacivertliler’in Krunic’e ara transfer döneminin başlayacağı 11 Ocak’tan hemen sonra imza attırması bekleniyor.

FENERBAHÇE 6 MİLYONA BİTİRMEK İSTİYOR
Milan’ın 2019 yazında 8.6 milyon euro bonservis bedeliyle Empoli’den transfer ettiği defansif orta saha, bu sezon 14 resmi maçta 896 dakika süre aldı. Sportif direktör Mario Branco, Fenerbahçe’nin Krunic için verdiği ilk teklifi iletecek. Kırmızı-Siyahlılar masaya 10 milyon Euro’luk taleple oturacak olsa da Sarı-Lacivertliler’in kapıyı 6 milyon Euro’dan açması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir